Děkuji za návštěvu mých stránek. Přijďte zase :o) ... Adriana alias Jorja.As

Základní info

9. srpna 2007 v 18:38 | http://krimiserialy.juk.cz |  Další info CM
Seriál Myšlenky zločince, vypráví o elitním týmu analytiků FBI, kteří sestavují osobnostní profily masových vrahů a snaží se proniknout do jejich temné a komplikované mysli, aby předešli dalším vražedným útokům.
Hvězdami tohoto psychologického seriálu jsou osvědčení televizní herci Mandy Patinkin (seriály Právo a pořádek nebo Nemocnice Chicago Hope), Thomas Gibson (filmy Navždy a daleko, Eyes Wide Shut, seriál Nemocnice Chicago Hope), Lola Glaudini (Rodina Sopránů, Pohotovost), Shemar Moore (seriál Mladí a neklidní, snímek Diary of a Mad Black Woman), začínající Matthew Gray Gubler (Život pod vodou) a půvabná blondýnka A.J. Cook, která si zahrála např. ve snímcích Smrt panen, Šílenci na prknech nebo Nezvratný osud 2.
Jakmile se ukáže, že kriminální případ by se mohl týkat masového vraha, FBI se ihned obrátí na jednotku Behavioral Analysis Unit v Quanticu. Zatímco řadoví detektivové při vyšetřování zločinu hledají důkazy a usvědčující materiály, tento tým zkoumá způsob chování a myšlení zločinců, aby se zúžil počet podezřelých. Jsou to lovci, kteří postupují z nitra napovrch - nezabývají se zkoumáním důkazů v laboratoři, ale studují chování podezřelých nejen v souvislosti se spáchaným činem, ale také tam, kde žijí a pracují. Proto, aby odhalili způsob, jakým přemýšlejí.
Šéfem týmu je zvláštní agent Jason Gideon (Patinkin), špičkový analytik FBI. Mezi jeho spolupracovníky patří: zvláštní agent dr. Spencer Reid (Gubler), nepochopený génius, jehož sociální IQ je tak nízké jak vysoké je jeho IQ intelektuální; zvláštní agent Aaaron Hotch (Thomas), muž se smyslem pro rodinu, který dokáže z lidí dostat pravdu a odhalit jejich tajemství; zvláštní agent Derek Morgan (Moore), expert na zločiny z posedlosti, a agentka Elle Greenwayová (Glaudiniová). Ta se věnuje sexuálním zločinům a její motivací je nevyřešené znásilnění, které sama před lety prožila. Každý člen týmu přichází s vlastním okruhem expertíz, které přesně vymezují útočníkovy motivace a určují emocionální impulsy, které mohou odstartovat další zločin.
Výkonnými producenty seriálu Myšlenky zločince, který natočila Touchstone Television ve spojení s Paramount Network Television, jsou Mark Gordon a Ed Bernero, jako spoluproducenti se na výrobě podíleli Jeff Davis a Deborah Speraová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jateer Jateer | E-mail | Web | 3. září 2007 v 20:31 | Reagovat

to je suuupa seriaaal =) sice az po CSI a Hoouseovi ale stejně ;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama