Děkuji za návštěvu mých stránek. Přijďte zase :o) ... Adriana alias Jorja.As

Duben 2009

Z Criminal minds odchází...

8. dubna 2009 v 18:46 Další info CM
Bohužel nejspíš do příští páté řady CM příjdeme o řadu scénáristů. Oficiálně se už rozloučil
Andrew Wilder, který psal pro CM již od první řady. Mezi dalšímu jsou Debra J. Fisher ,Holly Harold, Jay Beattie a Dan Dworkin. No obsazení se zúží skoro na polovinu, zbyli (pokud už nikoho nevyhodí) Simon Mirren, Erica Messerová (i když jak jí to půjde bez Deb, to nikdo nemůže říct, ale díky bohu za ní), Oanh Ly, Chris Mundy, Breen Frazier (jenže ten napsal jen jeden díl 4. řady). A přibude Rick Dunkle a Ed Bernero. Jenže hodně z těhto lidí má i jiné funkce, jako produkce, úpravy dialogů a podobně. Doufám, že kvalita zůstane přinejmenším stejná. Myslím si, že bylo možné snížit rozpočet na jiných věcech. CBS vyrábí spoustu dalších seriálů, které nejsou tak úspěšné, nemluvě o reality shows, který produkuje. A nemluvě o tom, že nejvyšší boss CBS bere ročně desítky milionů dolarů...

Prosakuje, že CBS se možná chystá propouštět i herce, bohužel. Týká se to ale produkce CBS všeobecně a CM jsou dělány v koprodukci s ABC Studios a Paramountem, tak to možná nebude tak zlé.

Více informací na skvělém blogu: http://www.myslenkyzlocince.7x.cz/

Laura vydává kolekci

6. dubna 2009 v 21:54 | ofic. stránky |  LAURA PAUSINI
Taková menší novinka k Lauře. Pro většinu z nás celkem bezvýznamná, ale i tak :o)
V současné době by mělo vyjít první CD (Resta In Ascolto) z plánované kolekce 8 CD a jednoho DVD Lau, mapující éru parnácti let, jako součást tisku: "Corriere della Sera" "TV Sorrisi & Canzoni" Samozřejmě v Itálii. Více tady.