Děkuji za návštěvu mých stránek. Přijďte zase :o) ... Adriana alias Jorja.As

Srpen 2009

Lucie Bílá - Hanácké slavnosti 09

31. srpna 2009 v 19:35 | Jorja.As |  HUDBA
Jak jsem vám už prozradila, byla jsem v sobotu v Náměšti na HS. Vrcholem dne bylo vystoupení Lucky Bílé. Musím říct, že Lucka byla můj "idol" dosti dlouho snad do prváku na střední, ale pak mi začala lézt na nervy tím, jak se vždy tváří do kamery, když je v tv. Teď jsem ji poprvé viděla naživo a přiznávám, že jsem změnila názor. Fakt super, chovala se úplně přirozeně, ne tak jak ji zná divák z televize. Naprosto mě nadchla a užila jsem si celé její, téměř dvou hodinové, vystoupení, při kterém ji doprovázel Petr Malásek se svou kapelou. Po konci se měla uskutečnit autogramiáda. Před šatnou čekala spousta lidí, někteří to po chvíli vzdali, neboť nám organizátoři prozradili, že nic nebude. Nakonec Lucka poslala pár desítek fotografií s podpisy, ale bohužel se nedostalo ani na polovinu příznivců. Po krátkém rozhovoru odjela dál...


Screamers - Hanácké slavnosti 09

31. srpna 2009 v 0:31 | Adriana |  Screamers-vše
 Letos se v Náměšti na Hané již tradičně uskutečnily HS, na kterých nesměli chybět Screamers a poprvé i já :o)
Program byl opět vynikající. I přes špatné počasí (vypadá to, že tam kde je skupina, tam je i déšť) jsem se bavila jako vždycky. Kluci byli perfektní, bez vyjímky. 
Tady je pár fotek, omlouvám se klukům za to, co jsem z nich provedla vinou mého fotografického (ne)umění. Ale je to o trošičku lepší než minule :o)

+ video - závěr programu, Sergej, kraťoučký střih na Vojtu s Láďou


Nek

11. srpna 2009 v 15:09 | www.osobnosti.cz |  HUDBA

Povolání: zpěvák
Datum narození: 6. 1. 1972
Místo narození: Sassuolo, Itálie