Děkuji za návštěvu mých stránek. Přijďte zase :o) ... Adriana alias Jorja.As

Leden 2010

Uříznout si bříška prstů nestačí. Vzor pro otisky se vám vrátí

27. ledna 2010 v 17:30 | Adriana |  → Tajemství kriminalistiky
Identifikace podle otisku prstu se používala již ve staré Číně. Přesto i dnes dokáže daktyloskopie přinést nové metody a zločinci vymýšlejí, jak je obejít.
Zviditelňování pomocí daktyloskopického prášku
foto: Martin Fürbach
Zviditelňování pomocí daktyloskopického prášku


CSI

27. ledna 2010 v 17:28 | Adriana |  * News *
Pár posledních článků týkajících se CSI, které jsem zde dala, jsou z mého druhého blogu. Rozhodla jsem se je sem hodit, aby nebyla část informací tam a část tady, ikdyž to už je nejspíš jedno, neboť v tomto směru zde už asi nic přidávat nebudu. Ale to jen tak pro informaci ;)

Las Vegas

27. ledna 2010 v 17:24 | Jorja.As |  → Las Vegas
Místo uprostřed nehostinné nevadské pouště objevili v roce 1829 španělští průzkumníci a pojmenovali ho "pastviny" podle nerozlehlých travin rostoucích v okolí pramene. Po dlouhé době, až v roce 1855 sem z Utahu přicházejí Mormoni, nějaký čas se pokoušejí zdejší zem zúrodnit, ale nakonec to vzdávají a odcházejí dále na západ. Malá osada vzniká v okolí vojenské pevnosti Fort Baker, rozrůstá se až po dostavění železnice spojující Los Angeles a Salt Lake City. Teprve stavba nedaleké přehrady Hoover Dam a hlavně znovuzlegalizování hazardních her v Nevadě (zákaz platil 1909 - 1931) přilákalo spoustu lidí a město se začalo prudce rozvíjet.


George Eads - foto

27. ledna 2010 v 17:22 | Jorja.As |  → Herci CSI
Monte Carlo Television Festival Day 4 - June 11, 2008


Mix fotek - Sara a Gil

27. ledna 2010 v 17:21 | Jorja.As |  → Sara a Grissom
Tak tohle vypadá na nějakou jinou verzi 807, nebo ne?

2x Marg v jednom :-)

27. ledna 2010 v 17:20 | Jorja.As |  → Herci CSI

Marg 8.6.08 - foto

27. ledna 2010 v 17:19 | Jorja.As |  → Herci CSI
6th annual What a Pair concert in LA


Marg - foto

27. ledna 2010 v 17:18 | Jorja.As |  → Herci CSI
Fotograf Giuliano Bekor


Lauren Lee Smith alias Bryce Adams

27. ledna 2010 v 17:17 | Jorja.As |  → Herci CSI
V 9. sezóně se jako regulérní člen připojí k vyšetřovatelům CSI Lauren Lee Smith. Bude představovat vyšetřovatelku Bryce Adams, která zadala orgánům činným v trestním řízení podmět k obvinění svého otce, psychiatra. Byla vždy fascinována slabinami společnosti a nestane se, že by ji něco překvapilo.

Lauren Lee Smith:

6x19 - 6x24

27. ledna 2010 v 17:16 | Jorja.As |  → 6. série CSI

...

6x19 - Spellbound


Policisté vyšetřují vraždu jasnovidky. Ta byla zastřelena ve svém krámku a jak tvrdí starý, penzionovaný policista, její vražda souvisí s dávno odleženým případem. Starému muži tento tzv. pomník nedá spát a už léta jde po místním podnikateli, bývalém policistovi. Tomu se za záhadných okolností ztratila žena. Penzista, jak tvrdí, vyhledal právě v zájmu tohoto případu jasnovidkyni. Ona mu poskytla jakési stopy. A právě z tohoto důvodu musela zemřít. Vrah se jejích informací bál. Policisté se na případ tedy znovu zaměří, aby skutečně našli kostru ženy. Bohužel na místě nejsou stopy DNA, prostředí, ve kterém kostra dlouho ležela, vše zničilo. Grissom však najde způsob, jak muže usvědčit aspoň z vraždy jasnovidky.

1. řada CSI - díly

27. ledna 2010 v 17:15 | Jorja.As |  → Díly CSI (1.-5.;7.)
1x01 - Pilot (Důkazy nelžou):
  • V pilotní epizodě kanadsko-amerického kriminálního seriálu se seznámíte s vyšetřovateli z policejního oddělení v Las Vegas, kteří řeší hned několik trestných činů. O rychlé vyřešení přidělených případů jde především Nickovi Stokesovi (George Eads) a Warrickovi Brownovi (Gary Dourdan), kteří oba mají na svém kontě 99 vyřešených případů - první z nich, který vyřeší stý případ, má být povýšen. Panuje mezi nimi "přátelská konkurence". Větší štěstí má nakonec Nick. Zkušený Gil Grissom řeší případ sebevraždy, ze které se nakonec vyklube vražda. Nick řeší případ staršího pána, který se stal obětí "loupeživé prostitutky" - uspala ho a připravila ho o všechny cennosti, které měl u sebe. Warrick spolu s Catherine Willowsovou vyšetřují zabití: od samého začátku je jim jasné, že vzorný otec, který údajně oběť zastřelil při obraně rodiny, jim lže. Nakonec ho také policie odvádí v poutech. Do sehraného týmu kriminalistů přichází nováček, Holly Gribbsová. Čeká ji křest ohněm při pitvě a hned poté se pouští do vyšetřování případů. Její první pracovní den však končí tragédií. Na místo činu, kde Holly snímá otisky prstů, se vrací pachatel a Holly postřelí. Stala se totiž chyba: Warrick ji neměl nechávat na místě činu samotnou. Mladá kriminalistka je v kritickém stavu a bojuje o život…

Patricia - 'Se fue' by Laura Pausini

18. ledna 2010 v 23:45 | www.youtube.com, Adriana |  HUDBA
Procházela jsem novinky na youtube ohledně Laury, je to sice už trošku delší dobu, ale poněkud jsem na to zapomněla :D Našla jsem video z hudební soutěže Un beso y Una Flor, která se vysílá na španělsté televizi. Jednou ze soutěžících je/byla Patricia, která v jednom kole zazpívala písničku od Lau - Se fue. Musím říct, že jsem viděla už hódně zpěváků zpívající její písničky, ale nikdy se mi to nelíbilo, něco tomu vždy chybělo. Patricia mě svým podáním dostala, samozřejmě - originál je originál, že? Ale i tak perfektně zazpíváno, klobouk dolů ;)


Všimla jsem si, že většina videí na tomto blogu z youtube už nefunguje, buďto je uživatelé smazali nebo byly zablokovány... Časem se pustím do jejich obnovy, ale momentálně nemám tu energii, snad chápete ;) Doufám, že tohle tu ještě nějaký ten čas vydrží.

Člověk, který chce dělat tuto práci, musí být absolutní exhibicionista, tvrdí umělci z české travesti show. - článek http://korzar.sme.sk

17. ledna 2010 v 10:57 | http://korzar.sme.sk |  Screamers-tisk
Článek je ve slovenštině, tak se s ním mladší ročníky snad poperou :)

Človek, ktorý chce túto prácu robiť, musí byť totálny exhibicionista, tvrdia ´umelci´ z českej travesty šou

Pri obliekaní sťahovacích nohavičiek im od bolesti vyliezali oči z jamiek
Tina Turner, Cher, Ruslana, Anastacia, Helena Vondráčková, Ilona Čáková, Hana Zagorová a ešte viac svetových a českých umelkýň zabávalo minulú nedeľu návštevníkov obchodného centra Optima. Ani pri pohľade pod ich sukne, ktoré roztopašne pred divákmi dvíhali, nenaznačil, že sú to v skutočnosti chlapi. Každý však vedel, že to nemôžu byť ženy a už tobôž nie spomínané speváčky. Bláznivú jeden a pol hodinovú najznámejšiu českú travesty show roztočila skupina Screamers.


Chlap v sukních - článek www.translide.cz

17. ledna 2010 v 10:34 | www.translide.cz |  Screamers-tisk
O Screamers najdete monoho článků na www.translide.cz, stačí do vyhledávače zadat např. Screamers.

Chlap v sukních

Nejpopulárnějším filmem, kde hrají prim muži převlečení za ženy, je určitě stále Někdo to rád horké. Od té doby filmoví tvůrci využili komičnosti takové situace mnohokrát.

Mužský v dámských šatech, škobrtající na vysokých podpatcích, ať už jako "táta v sukních" nebo Tootsie. Vzpomínáte, co všechno musel Dustin Hoffman podstoupit, aby ze sebe udělal přesvědčivou ženskou? Někteří muži se za ženy převlékají kvůli filmové roli, někteří protože si nemohou pomoci, jiní protože tak baví publikum.Travesti show se v poslední době stává čím dál populárnější. Někdo je nadšený, jiný v rozpacích, další pohoršený. Proti gustu žádný dišputát.
Nás zajímalo především, co všechno obnáší změnit se z normálně vyhlížejícího mladíka v ženu. A tak jsme se podívali do zákulisí, když se ke svému vystoupení chystala jedna z našich nejznámějších travesti skupin Screamers. Pánové Jarda, Lukáš, Alexandr, Sergej a Vojta alias slečny Lili, Paula, Saša, Valerie a Nadja nám dali nahlédnout do svých šatníků i šminek. Díky tomu si i vy můžete udělat představu o tom, že když chce muž vystupovat jako žena, nemá to vůbec lehké.

Jak se mění pán ve slečnu


Screamers - foto - Scr. útočí 08 - od uživatele fren

14. ledna 2010 v 16:56 | http://fren.rajce.idnes.cz |  Screamers-vše
Naprosto perfektní fotky od uživatele fren. Je jich tady spousta proto jen pár ukázek. Týkají se pořadu Screamers útočí (podzimní program roku 2008)

Zatím poslední fotky z tohoto webu... chcete-li vidět více, tak zde je několik dalších alb: http://www.rajce.idnes.cz/hledej?q=Screamers


Screamers - foto - VS 09 - od uživatelky martinna7

14. ledna 2010 v 16:39 | http://martinna7.rajce.idnes.cz/ |  Screamers-vše
Fotografie z Vánočního speciálu 09. Více jich naleznete na: http://martinna7.rajce.idnes.cz/Screamers/#album

Screamers - foto uživatelky guaqueta

14. ledna 2010 v 16:07 | http://guaqueta.rajce.idnes.cz/ |  Screamers-vše
Opět fotografie z rajce.net, tentokrát od uživatelky guaqueta. Více jich najdete tady: http://guaqueta.rajce.idnes.cz/SCREAMERS/#album

Bohužel nedokážu identifikovat místo konání :o)


Screamers - foto - Parník II 09 - od uživatelky krizbynek

14. ledna 2010 v 15:44 | http://krizbynek.rajce.idnes.cz/ |  Screamers-vše
Tak jsem trochu hledala a i díky přispění na Ivčiných stránkách jsem se dostala ke spoustě fotek kluků na webu www.rajce.net, kam uživatelé dávají své fotografie. Např. uživatelka "krizbynek" má super fotky z parníku - 22.8.2009. Jako ochutnávku jsem dár pár foteček, zbytek najdete na: http://krizbynek.rajce.idnes.cz/Screamers_22.08.2009/#album

Tahleta říká vše: