Děkuji za návštěvu mých stránek. Přijďte zase :o) ... Adriana alias Jorja.As

HUDBA

Martin Chodúr - HS 2010

4. září 2010 v 14:31 | Adriana
Pár foteček Martina Chodúra z letošních Hanáckých slavností. Na konci najdete odkaz na videa, když budete dobře hledat, najdete i pár písniček, které Martin zpíval v soutěži (Paparazzi, Sex Bomb, Supreme, ...)
1

Aneta Langerová - HS 2010

30. srpna 2010 v 20:13 | Adriana
Zde jsou slíbené fotky a videa Anet z Hanáckých slavností...03

Hanácké slavnosti - 2. 8. 2010

29. srpna 2010 v 18:46 | Adriana
Včera a vlastně i dnes probíhají Hanácké slavnosti v Náměšti na Hané. Když pominu strastiplnou cestu plnou odjížděk a zajížděk, tak se včerejšek velmi podařil. Hlavními tahouny soboty byla skupina Screamers, poté Martin Chodúr a pak přišla úžasná Aneta Langerová.
Screamers byli perfektní, sice do kvality pravidelného vystoupení v kulturákutrošku něco chybělo, ale přesto jsme se skvěle pobavili, nakonec někteří kluci zapózovali pro foto, čímž krásně završili své vystoupení.
Martin má naprosto úžasný hlas, ale některé jeho písničky mě trochu nudily, není to můj šálek kávy. Ale ty známější byly bez chyby.
A Aneta byla senzační, líbila se mi víc než Martin i díky tomu, že zpívá česky a většinu písniček jsem znala. Dokonalý hlas, skvělý koncert a naprosto milá holka. Nezapomenutelný zážitek.
Fotky sem postupně přidám, kromě Scr. i odkazy na pár videí ;)

Patricia - 'Se fue' by Laura Pausini

18. ledna 2010 v 23:45 | www.youtube.com, Adriana
Procházela jsem novinky na youtube ohledně Laury, je to sice už trošku delší dobu, ale poněkud jsem na to zapomněla :D Našla jsem video z hudební soutěže Un beso y Una Flor, která se vysílá na španělsté televizi. Jednou ze soutěžících je/byla Patricia, která v jednom kole zazpívala písničku od Lau - Se fue. Musím říct, že jsem viděla už hódně zpěváků zpívající její písničky, ale nikdy se mi to nelíbilo, něco tomu vždy chybělo. Patricia mě svým podáním dostala, samozřejmě - originál je originál, že? Ale i tak perfektně zazpíváno, klobouk dolů ;)


Všimla jsem si, že většina videí na tomto blogu z youtube už nefunguje, buďto je uživatelé smazali nebo byly zablokovány... Časem se pustím do jejich obnovy, ale momentálně nemám tu energii, snad chápete ;) Doufám, že tohle tu ještě nějaký ten čas vydrží.

Gloria Estefan - Hoy (Wrapped)

29. prosince 2009 v 22:37 | Jorja.As
Tohle je písnička, kterou jsem poprvé trošku více zaznamenala během českého X-Faktoru díky Martině Pártlové a hned jsem si ji oblíbila. Martina ji mimochodem perfektně zazpívala ;-)
G. Estefan ji nazpívala ve španělské (Hoy) a anglické (Wrapped) verzi a píseň se stala hitem jak v latinských tak v amerických zemích. Video bylo natáčeno v Peru na Machu Pichu.
Přeji příjemný poslech:

Hoy:


Wrapped (+ text):

Deborah Kahlová

11. října 2009 v 22:45 | Jorja.As, youtube.com
Ano, musím to sem dát. Ačkoliv nejsem extra fanoušek Superstar, neboť si myslím, že to není spravedlivá soutěž, mnohdy je důležitější sympatie k určitému soutěžícímu, než jeho talent a ne všichni jsou ochotni pro svého favorita hlasovat a to se nyní i potvrdilo. Debie byla pro mě a nejen pro mě favoritkou, stoprocentně jedna z nejlepších a diváci ji poslali domů. Ano mohla jsem taky poslat hlasy, ale nestalo se tak... I přesto doufám, že Debie bude ve zpívání pokračovat a uslyšíme ji dost často. Má jedinečný hlas, velmi příjemný a perfektně pracuje s písničkou...
Jen tak dál Debie, je to velká chyba, že jsi vypadla :-( Vždycky, když si na to vzpomenu je mi smutno...

Jelikož na stránkách novy nejde (či nešlo) video s jejím vystoupením, tak tady naštěstí jde, díky zzuzu :o)


Eros Ramazzotti - životopis, diskografie...

9. září 2009 v 17:37 | Jorja.As
Před - již delší dobou - vydal Eros Ramazzotti své zatím poslední cd "Ali e Radici". Singlem slouží píseň "Parla con me". Viz video:


Dneska mě čekalo milé překvapení. Před cca čtrnácti dny jsem hlasovala v rádiu Zet (slovenské rádio) pro novinku od Lau - Un fatto ovvio a další písničky... jako výhra bylo právě cd Ali e Radici. To je má první výhra v životě a je super. Moc pěkně se poslouchá.


Něco málo o něm:

Lucie Bílá - Hanácké slavnosti 09 - video

1. září 2009 v 15:45 | Jorja.As
Chtěla jsem tady dát videa z HS Lucky, ale blog.cz to zatím přímo z pc nepodporuje (snad se to brzy změní). A nechce se mi kvůli tomu zakládat účet třeba na youtube.com. Takže jsem využila již pozastavený můj druhý blog.

Odkaz na stránku s videi je zde - omluvte nižší kvalitu, je to přes foťák a chramlavé ruce :o)


Lucie Bílá - Hanácké slavnosti 09

31. srpna 2009 v 19:35 | Jorja.As
Jak jsem vám už prozradila, byla jsem v sobotu v Náměšti na HS. Vrcholem dne bylo vystoupení Lucky Bílé. Musím říct, že Lucka byla můj "idol" dosti dlouho snad do prváku na střední, ale pak mi začala lézt na nervy tím, jak se vždy tváří do kamery, když je v tv. Teď jsem ji poprvé viděla naživo a přiznávám, že jsem změnila názor. Fakt super, chovala se úplně přirozeně, ne tak jak ji zná divák z televize. Naprosto mě nadchla a užila jsem si celé její, téměř dvou hodinové, vystoupení, při kterém ji doprovázel Petr Malásek se svou kapelou. Po konci se měla uskutečnit autogramiáda. Před šatnou čekala spousta lidí, někteří to po chvíli vzdali, neboť nám organizátoři prozradili, že nic nebude. Nakonec Lucka poslala pár desítek fotografií s podpisy, ale bohužel se nedostalo ani na polovinu příznivců. Po krátkém rozhovoru odjela dál...

Nek

11. srpna 2009 v 15:09 | www.osobnosti.cz

Povolání: zpěvák
Datum narození: 6. 1. 1972
Místo narození: Sassuolo, Itálie

Paolo Meneguzzi - životopis, diskografie

23. července 2009 v 20:37 | http://zivotopis.osobnosti.cz, http://festival.blogosfere.it, http://en.wikipedia.org

Paolo se narodil 6. prosince 1976 ve švýcarském městě Mendrisio, které se nachází v italsky mluvícím kantonu Ticino. Právě v italsky mluvících kantonech Švýcarska je velmi populární, ale také v samotné Itálii, kde se již několikrát zúčastnil věhlasného hudebního festivalu ve městě San Remo...
 
 

Reklama